Головна » Статті » Методична скринька

Соціально-психологічна служба

Соціально-психологічна служба

 

Місяць грудень в нашій школі розпочався  з просвітницьких  заходів  до Дня боротьби зі СНІДом. Учні були зацікавлені  відеолекторіями та тренінгами  на тему :« СНІД стосується кожного». Вони ознайомились з тим , як запобігти захворюванню на ВІЛ/ СНІД, шляхами передачі та небезпечними ситуаціями, в які може потрапити людина . Ці ситуації навчили учнів толерантному відношенню до ВІЛ/ інфікованих. В заходах були задіяні учні 7-9 класів.

 

Ще на останньому тижні листопада  почалась акція   « 16 днів проти насилля» , яка продовжилась у грудні . В рамках акції були проведені  тренінги:  «Булінг, як протистояти  насиллю» ,  « Я і колектив» , « Булінг  в учнівському середовищі». В заходах були задіяні учні 5, 6, 7, 8 класах.

Школярі не тільки ознайомились з поняттям « булінг» , « насилля» , як себе поводити, щоб  не стати  жертвою булінгу,  агресором ,  а й навчилися бути толерантними, ввічливими та добрими. Цьому сприяли акції « День добра»,

« Будьмо толерантними!» ,  « Паркан ввічливих слів» .

Учнів не залишив байдужим відеолекторій « Толерантність починається з тебе», « Добро завжди повертається» та тренінги  « Добро починається з тебе» , «Толерантність – це…» ( 2б, 9б, 8б, 7б класи)

 

До Дня прав людини 10.12.2018р. були проведені тренінги « Коли витівка стає правопорушенням» ( 3а), відеолекторій  « Торгівля людьми» ( 8б), виховна година « Конвенція ООН про права дитини» 6а.

 

Категорія: Методична скринька | Додав: Сзош№1 (27.11.2013)
Переглядів: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]