реклама

Напередодні конкурсу «Шкільна модель по-українськи» учасниці отримали домашнє завдання. Необхідно було своїми руками зробити наряд із нетрадиційних матеріалів. В ньому дівчина повинна була зробити фото, яке у подальшому взяло участь у голосуванні на визначення «Дівчини з обкладинки» шкільної газети за І семестр.

Відкрили конкурс ведучі: Чумаченко Влад (9Б) та Агафонов Віктор (8Б) та  представили учасниць: Чупахіну Жанну, Степанову Варвару (7А клас), Саламатіну Милану (7Б) та Подоляк Карину. Серед завдань, які постали перед дівчатами: візитна картка, дефіле, індивідуальний творчий, інтелектуальний та кулінарний конкурси та конкурс парикмахерського мистецтва «Осінь у косах моїх».

Журі заходу: ЗД НМР Д’яченко Л.А., ЗДВР Белименко В.А., президент ШП Кузіна Олександра відзначили гарну підготовку учасниць та їхній творчий потенціал. Вразила усіх учасників заходу атмосфера в залі: піднесена, святкова та позитивна.

 

 

Конкурс закінчився оголошенням результатів. Голови красунь прикрасили діадеми переможниць. Ними стали: Саламатіна Милана (90 балів), Подоляк Карина (85 балів). Їхні конкурентки одержали: 76 балів – Степанова Варвара, 72 бали – Чупахіна Жанна. Але всі учасниці отримали неоціненний досвід, розкрили свій творчий потенціал та реалізували себе, як особистості. А саме головне - отримали симпатію і прихильність глядачів та вболівальників. 

увеличение трафика на сайт