реклама

Перша зустріч

       Дім починається з фундаменту, а наша школа - з її початкової ланки, яка приймає дитину такою, як вона є, і допомагає їй ставати розвиненою, освіченою людиною. Перехід дитини до школи - переломний момент у її житті, який пов'язаний з новим типом стосунків із дорослими й однолітками, новими формами діяльності, серед яких провідною стає навчання.

Початок навчання дітей у школі завжди піднімає багато питань у батьків  Яким воно буде для малюків? Як вони адаптуються у новому житті? 3 яким настроєм почнуть навчання?  Питання, які непокоять усіх: і батьків майбутніх першокласників‚ і‚ звичайно, нас,вчителів.

      В закладі 13 лютого відбулися перші  збори  батьків майбутніх першокласників на тему:    « Як підготувати дитину до школи?».

       Батьки з великим інтересом познайомились з презентацією про навчальний заклад, правилами конкурсного прийому дітей до першого класу.

     Психолог школи  Дічева Н.В. розповіла  батькам про готовність дитини до шкільного    навчання  за трьома    напрямками:     психологічну готовність

( мотиваційну,  інтелектуальну, вольову, комунікативну, моральну), фізичну готовність( вік, здоров’я, моторика руки, рухова активність) та спеціальну готовність  ( навчальні уміння, читання,грамота, рахунок).

Мовлення дитини – один із найвагоміших критеріїв оцінювання розвитку дитини, оскільки розвиток мовлення тісно пов'язаний з розвитком мислення, а також психічної сфери та є запорукою майбутньої успішності навчання у школі. Дуже корисними для батьків були рекомендації  і поради  спеціаліста -логопеда Іржавської  Ірини  Миколаївни.


      Учителі початкових класів Петрина Марина Євгенівна, Сотнікова Ірина Степанівна 1 вересня відкриють нову «шкільну епоху» дитинства ,спрямують невичерпну дитячу енергію через любов, розумну вимогливість, будуть виховувати повагу малюків до свого нового статусу, виписувати  школярську долю.  Це вчителі не тільки з життєвим досвідом, а й з великим педагогічним багажем, люди активні, енергійні, завзяті, з невичерпним прагненням творчої діяльності, вчителі, що постійно працюють над вдосконаленням педагогічної майстерності.

       Головне своє завдання вчителі вбачають у розкритті індивідуальності кожної дитини, тому що розуміють: від того, якими будуть перші шкільні роки  вихованців, залежить усе їхнє подальше навчання і майбутній життєвий шлях.

    Дуже тепло зустріли батьки  майбутніх вчителів своїх дітей.  Уважно слухали поради вчителів щодо підготовки дітей до школи, щоб діти швидше адаптувалися до шкільного навчання, відчували себе комфортно в школі.     Перша зустріч відбулася і залишила дуже приємні враження.

     В кінці зборів батьки отримали памятку  «Ми йдемо у перший клас

 (поради батькам, які люблять своїх дітей)».   Батьки повинні знати, що існує один принцип, на якому мусить ґрунтуватися батьківське ставлення до дитини це — батьківська любов, увага, розуміння, послідовність, терпіння, віра, підтримка і заохочення. Дитина, яка отримує це від батьків, йде до школи підготовленою і їй там легше освоїтися.
увеличение трафика на сайт