реклама
  Збереження життя і здоров’я дітей понад усе!

Сучасний світ такий жорстокий та непередбачуваний. Із розвитком цивілізації та побутових удосконалень збільшується небезпека травмування, нещасних випадків, виникнення надзвичайних ситуацій тощо. Найцінніше, що є у людини – це життя. Щорічно в Україні гинуть від нещасних випадків невиробничого характеру десятки тисяч людей, з них біля трьох відсотків дітей. Питому вагу нещасних випадків зі смертельними наслідками серед дітей складають транспортні пригоди, удушення, утоплення та самоушкодження.

В листопаді в навчальному закладі пройшов Місячник безпеки життєдіяльності, метою якого було попередити дитячий травматизм, навчити учнів правильно поводитися у тій чи іншій ситуації, щоб зберегти своє життя та здоров’я. В рамках місячника було проведено конкурс дитячих малюнків на тему: «Державна служба з надзвичайних ситуацій очима дітей», відібрані кращі роботи учнів: Миколайчука Іллі (2В клас), Чупахіної Жанни, Степанової Варвари, Бурдюга Ростислава, Цьопич Катерини (5А клас), Кравченка Дмитра (7А клас), Гончарової Іванни, Кіоссе Данила (7Б клас) та відправлені для участі у районному конкурсі.

На конкурс літературних творів на тему: «Що я знаю про пожежників-рятівників» подала свою розповідь про свого татуся, співробітника ДСНС, учениця 6А класу Петрина Дар’я (кер. Шушкалова А.В.). Приємно відзначити активну участь маленьких учасників вищезазначеного конкурсу: Пустовойт Софії (2Б клас – клас. кер. Сотнікова І.С.) із «Казкою про неслухняного хлопчика та Сірничок», Матвієнко Валерії із твором «Мій тато - рятувальник» (2А клас – клас. Кер. Петрина М.Є.), Фаненко Софії із твором «Рятувальник» (3В клас – клас. Кер. Рязанцева Н.В.) та Кургузової Катерини (2В клас – клас. кер. Душеіна Я.С.) із віршиком «Знай, малюк!»

У школі стали традиційними зустрічі учнів із співробітниками ДСНС і цього разу бесіду з учнями 5-х класів провів провідний інспектор Приморського районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області,  капітан  цивільного захисту Павло Сергійович Молчанов. З величезною зацікавленістю діти дивилися відео сюжети, якими підкріпив свою розповідь рятівник. Переглянувши їх, п’ятикласники буквально засипали спеціаліста запитаннями. Необхідно відзначити, що постійна співпраця школи із ДСНС надзвичайно необхідна і важлива, адже із розповсюдженням поліграфічної продукції (брошурок, пам’яток, тощо), переглядом відео та фото реальних подій, зростає рівень свідомості та знань школярів. У надзвичайно нестабільному сучасному житті нашої держави, яка потерпає від агресії на Сході України, став неоціненно корисним перегляд, раніше подарованого рятівниками диск «Небезпечні знахідки», який навчив дітей діяти правильно при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Із закінченням Місячника безпеки роботу над попередженням травматизму дітей та пропагандою безпечного життя в навчальному закладі не закінчено: гуртківцями театрального гуртка «Натхнення» розпочато підготовку театралізованої постановки «Азбука безопасности Маши и Медведя». Адже збереження життя і здоров’я дітей важливе понад усе!      

увеличение трафика на сайт