реклама
До дня захисника Вітчизни в нашій школі традиційно проведені виховні заходи.
Учні 11 класу  (класний керівник Яковенко М.В.) провели зустріч з ветераном Великої Вітчизняної Війни Лелашовим Генадієм Ігнатієвичем. Учні із зацікавленням слухали розповідь про героїчний шлях ветерана, який пройшов у пеклі війни.
  Учні 6-х класів ( класні керівники Єременко І.В., Шевельов О.О., Марченко Ю.О.) помірялися   силами у конкурсі «Ну-мо, хлопці».
   «Разом  із татом» - таку назву мав конкурс серед учнів та пап 4Б класу (класний керівник    Пінчук Т.І.). Цікаві конкурси, масу задоволення отримали і батьки, і діти.
     У кожного чоловіка, навіть у хлопчиська, постає питання: «Чи зможе він захистити свою Батьківщину?» Саме це перевіряли учні 8-А та 8-Б класів   ( класні керівники Анісімова Н.О., Дмирієва Т.В.)   Хлопці  мали можливість прийняти участь у конкурсній програмі «Мужчина – звучить гордо»  під контролем справедливих  суддів ...
    Було багато різних конкурсів: пришити ґудзик,   хто швидше добіжить до фінішу, зловить більше риби, перенесе воду ложкою та інші. І в підсумку, перемогла команда 8-А класу. Хлопці були дуже раді перемозі, і звичайно ж перемозі  були раді дівчата, які вболівали за однокласників. Це змагання навчило всіх учасників  бути мужніми і звичайно ж допомагати всім у важку хвилину.  


    Карауланова Єлізавета, Терзієва Діана
    Учениці 8-А класу СЗОШ №1


увеличение трафика на сайт