реклама

14 березня наша країна вперше відзначала День українського добровольця. Цього дня у школі відбулася зустріч учнів з заступником військового комісара з питань територіальної оборони Валерієм Віталієвичем Кіриком.

 

Ще у лютому 2014 року всі стали свідками відкритого нахабного захвату українських територій. Не зважаючи на міжнародне право, так звані «зелені чоловічки» ступили своїми брудними чоботами на рідну землю.  Ніхто тоді ще не знав, що це тільки початок жахливої агресії Російської федерації і скільки ще життів вона забере.   

 

Але те, що мало за підступним планом зламати, навпаки згуртувало та з’єднало український народ. Тисячі відданих синів і доньок шукали можливості піти добровольцями на фронт. Вже 14 березня 2014 року з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл.    

Вчителі, лікарі, студенти, підприємці, айтішники – сотні майданівців – замість того, щоб поїхати по домівках, рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу боронити незалежність України та стали ідеологічною основою нової української армії.

Вибирають спати не у теплій хаті,
А в ровах, окопах в цю
весняну ніч.
Хлопці-добровольці будуть вирушати,
Щоби визволяти український схід.

Вибирають чути, як ревуть снаряди,
Риють землю бомби, виють літаки.
Вибирають танки, кулі, автомати,
Замість страви вдома, їсти сухпайки.

Кинули дивани, вимкнули новини
І нові події створюють самі.
Хлопці-добровольці, ви прийдіть живими!
Хай минають кулі вас у цій війні.

Постановою № 4261, за яку проголосувало 231 народний депутат було встановлено відзначати День українського добровольця 14 березня з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

 

Війна пройде, залишаться руїни
Пройде і час, з ним висохне трава.
Назавжди буде рана в України,
Яка я знаю, буде ще жива!

 

Сонце знову раненько встане,
Поцілує гори й поля -
Україна день зустрічатиме -
Найпрекрасніша в світі земля.

Я кохаю тебе, Україно!
Своє серце тобі віддаю
Будь прекрасна, як морська перлина,
І вільна, мов птах у гаю!

 

увеличение трафика на сайт