Подяка випускниці
Інформація | 02.09.2019, 13:52

Дорогі мої вчителі!

Щиро вітаю Вас із початком нового навчального року!

Ніби вчора в мене був останній урок, остання контрольна, останній дзвоник… Дивне це слово «останній». Наче таке м’яке, ніжне, як польовий дзвіночок, а скільки за ним моїх сліз і смутку за Вами, мої добрі, уважні, розумні, терплячі й вимогливі, мої найкращі подруги, порадниці, захисниці!

У моєму серці назавжди оселились перша моя, найпрекрасніша в світі вчителька Коваленко Ольга Олександрівна, поблажливі й вимогливі, щиросердні Бутенко Ольга Василівна, Рязанцева Наталя Вікторівна.

Вчителі математики: Несчотова Юлія Сергіївна, Ніколенко Марія Георгіївна, Боденко Тетяна Станіславівна – наймудріші, великодушні, шляхетні.

Схиляю голову перед Куценко Людмилою Іванівною за її теплоту і щирість, лагідними й уважними Оленою Володимирівною Ткаченко й Наталією Валентинівною Панченко за сучасність викладання своїх предметів – хімії і фізики. Це Ви усі роки, на кожний урок у сніг, дощ і ожеледицю носили для мене сумки з пробірками, наочністю і приладами. Дякую!

Українська мова полюбилась завдяки її неперевершеним знавцям: чарівній, великодушній, лагідній Осіпчук (Колесник) Олені Олександрівні, відповідальній і щирій Яковенко Маргариті Володимирівні, турботливій, спокійній Дмитрієвій Тетяні Вікторівні.

Дякую Панішевій Тетяні Григорівні за професіоналізм, уміння вибрати у великій кількості інформації головне й невтомно, на кожному уроці, занотовувати в мій зошит.

Люблю географію і біологію завдяки Рязанцевій Людмилі Григорівні, Єременко Інні Володимирівні, Козловій Тетяні Віталіївні – мудрим, добросовісним, великодушним.

Творчі й умілі Панченко Ольга Гаврилівна і Вирвич Наталя Михайлівна вчили мене праці та технологіям.

Завжди було цікаво почути думку про прочитаний твір від людини, яка, здається, прочитала всі книжки на світі – Макаренко Наталії Олексіївни.

Англійська мова – це особлива історія. Тут сучасними методами викладання тішили Анісімова Наталя Олександрівна, Осіпчук (Колеснікова) Олена Олександрівна, Карауланова Ольга Вікторівна – приязні й терплячі.

Особлива подяка ще раз моїм першим учителям, найдорожчим. Це їм я зобов’язана досягненнями в навчанні. Моїм класним керівникам: Шевельовій Наталі Миколаївні, Яковенко Маргариті Володимирівні за підтримку, ласку, прихильність, людяність і небайдужість.

Не залишали мене поза увагою людяні та турботливі директор школи Македонська Світлана Іванівна, ЗДВР Белименко Валентина Анатоліївна, Тихоненкова Альбіна Миколаївна (світла їй пам’ять).

Низький Всім уклін! Зичу Вам щастя і пригортаюсь душею і серцем!

Ваша Іра Баранова.

Додав: Сзош№1 | Контактна особа: аdmin
Переглядів: 50 | Рейтинг: 0.0/0