У категорії оголошень: 132
Показано оголошень: 121-132
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7


Сортувати за: Даті

На виконання Наказу № 349 від 22.03.2013 року "Про проведення профілактично-роз'яснювальної роботи" адміністрація СЗОШ №1 просить батьків провести бесіди з дітьми щодо недопущення проявів вандалізму, псування написами та малюнками стін будинків, споруд, парканів, тротуарів, шляхів.
Заходи | Переглядів: 328 | Дата: 29.03.2013


За ініціативою учнівської громадськості 1 лютого на засіданні шкільного парламенту впроваджено посаду уповноваженого з прав учнів. На дану посаду обрано учня 10 класу Олександра Македонського.


Заходи | Переглядів: 294 | Дата: 22.03.2013

Переможців третього (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

2 місце з української мови - Касьяненко Ірина (9Б кл.) – вчитель Дмитрієва Т.В.

3 місце з біології - Александрова Аліса (8А кл.) – вчитель Козлова Т.В.


Переможців другого (районного) етапу конкурсу ім.. П.Яцика:

1 місце Василенко Ярослава (3А кл.) - вчитель Петрина М.Є.

1 місце Касьяненко Ірина (9Б кл.) – вчитель Дмитрієва Т.В.

2 місце Бутєва Олександра (5Б кл.) – вчитель Яковенко М.В.

2 місце Рязанцева Юлія (11 кл.) – вчитель Яковенко М.В.

2 місце Кравченко Дмитро (4А кл.) – вчитель Корчак Н.І.

3 місце Златанова Валерія (3А кл.) - вчитель Петрина М.Є.

3 місце Чумаченко Владислав (4В кл.) – вчитель Марченко І.С.


Переможця третього обласного етапу міжнародного конкурсу з української мови ім.. П.Яцика, учасницю четвертого (республіканського) етапу конкурсу:

Бутєву Олександру (5Б кл.) – вчитель Яковенко М.В.

Переможців другого (районного) етапу міжнародного конкурсу з української мови та літератури ім.. Т.Шевченка:

2 місце Бутєва Олександра (5Б кл.) – вчитель Яковенко М.В.

2 місце Касьяненко Ірина (9Б кл.) – вчитель Дмитрієва Т.В.

3 місце Морозовський Ілля (11 кл.) – вчитель Яковенко М.В.

Заходи | Переглядів: 351 | Дата: 06.02.2013

Переможців другого етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

у 2012-2013 навчальному році.

З англійської мови:

1 місце Морозовський Ілля (11 кл.) - вчитель Донченко О.В.

2 місце Македонський Олександр (10 кл.) – вчитель Дяченко Л.А.

2 місце Пінчук Андрій (10 кл.) - вчитель Дяченко Л.А.

2 місце Касьяненко Ірина (9 Б кл.) – вчитель Носаченко О.І.

2 місце Райкова Андріана (8 А кл.) – вчитель Носаченко О.І.

2 місце Александрова Аліса (8 А кл.) - вчитель Носаченко О.І.

2 місце Кострикіна Єлізавета (8 А кл.) - вчитель Носаченко О.І.

2 місце Гарбузова Олександра (8 А кл.) - вчитель Носаченко О.І.

3 місце Счастлива Катерина (8 Б кл.) – Дяченко Л.А.

3 місце Одинець Тетяна (9Б кл.) - вчитель Дяченко Л.А.

3 місце Колбухова Ольга (11 кл.) – вчитель Донченко О.В.

З української мови:

1 місце Касьяненко Ірина (9Б кл.) – вчитель Дмитрієва Т.В.

2 місце Шаєр Єлізавета (9А кл.) – вчитель Яковенко М.В.

2 місце Райкова Андріана (8А кл.) – вчитель Шаталінська С.І.

2 місце Македонський Олександр (10 кл.) – вчитель Яковенко М.В.

3 місце Счастлива Катерина (8Б кл.) – вчитель Шаталінська С.І.

3 місце Гарбузова Олександра (8А кл.) – вчитель Шаталінська С.І.

2 місце Рязанцева Юлія (11 кл.) – вчитель Яковенко М.В.

3 місце Морозовський Ілля (11 кл.) – вчитель Яковенко М.В.

З французької мови:

1 місце Македонський Олександр (10 кл.) – вчитель Фуклєва Е.А.

2 місце Пінчук Андрій (10 кл.) – вчитель Фуклєва Е.А.

З російської мови:

3 місце Касьяненко Ірина – вчитель Лозинська Л.В.

3 місце Шаєр Єлізавета – вчитель Лозинська Л.В.

З математики:

1 місце Кара Ігор (8Б кл.) – вчитель Тихоненкова А.М.

1 місце Счастлива Катерина (8Б кл.) – вчитель Тихоненкова А.М.

2 місце Райкова Андріана (8А кл.) – вчитель Бєлашова Л.М.

3 місце Касьяненко Ірина (9Б кл.) – вчитель Шевельов О.О.

3 місце Григоренко Олег (7А кл.) – вчитель Бєлашова Л.М.

З фізики:

2 місце Александрова Аліса (8А кл.) – вчитель Панченко Н.В.

3 місце Мараквелідзе Зураб (7 Б кл.) – вчитель Панченко Н.В.

3 місце Счастлива Катерина (8Б кл.) – вчитель Панченко Н.В.

3 місце Костарєва Катерина (11 кл.) – вчитель Панченко Н.В.

З географії:

2 місце Райкова Андріана (8А кл.) – вчитель Єременко І.В.

2 місце Александрова Аліса (8А кл.) - вчитель Єременко І.В.

2 місце Вольхіна Наталія (9Б кл.) - вчитель Єременко І.В.

3 місце Магомедов Артем (8Б кл.) - вчитель Єременко І.В.

3 місце Касьяненко Ірина (9Б кл.) – вчитель Єременко І.В.

3 місце Карауланов Данило (7Б кл.) - вчитель Єременко І.В.

З трудового навчання (обслуговуюча праця):

2 місце Вольхіна Наталія (9Б кл.) – вчитель Панченко О.Г.

3 місце Одинець Тетяна (9Б кл.) – вчитель Панченко О.Г.

З трудового навчання (технічна праця):

1 місце Крутіков Володимир (9А кл.) – вчитель Гінов А.Ф.

2 місце Козлов Максим (11 кл.) – вчитель Гінов А.Ф.

3 місце Тисленко Олександр (9 кл.) – вчитель Гінов А.Ф.

З історії рідного краю:

1 місце Александрова Аліса (8А кл.) – вчитель Панішева Т.Г.

З біології:

2 місце Рязанцева Юлія (11 кл.) – вчитель Рязанцева Л.Г.

3 місце Александрова Аліса (8А кл.) – вчитель Козлова Т.В.

З хімії:

3 місце Мараквелідзе Зураб (7Б кл.) – вчитель Куценко Л.І.

З екології:

3 місце Рязанцева Юлія (11 кл.) – вчитель Рязанцева Л.Г.

З астрономії:

3 місце Морозовський Ілля (11 кл.) – вчитель Панченко Н.В.

З психології:

3 місце Ставицька Тетяна (11 кл.) – вчитель Зленська А.Л.


Заходи | Переглядів: 298 | Дата: 06.02.2013

В І Т А Є М О !

Учасників та призерів обласних олімпіад:

з української мови - Касьяненко Ірина (9Б кл.) – вчитель Дмитрієва Т.В.

з біології - Александрова Аліса (8А кл.) – вчитель Козлова Т.В.

з математики – Кара Ігор (8Б кл.) – вчитель Тихоненкова А.М.

з фізики – Счастлива Катерина (8Б кл.) – вчитель Панченко Н.В.

з англійської мови – Морозовський Ілля (11 кл.) – вчитель Донченко О.В.

з української мови – Райкова Андріана (8А кл.) – вчитель Шаталінська С.І.

Переможницю обласного етапу міжнародного конкурсу з української мови

ім.. П.Яцика, учасницю четвертого (республіканського) етапу конкурсу:

Бутєву Олександру (5Б кл.) – вчитель Яковенко М.В.

Заходи | Переглядів: 296 | Дата: 06.02.2013

ВІТАЄМО
Команду "Реконд":
Єременка Дмитра, Єремєєву Дашу, Драчова Олексія
Ніколаєва Максима, Басараб Ганну, Безверху Ольгу
Жеребко Олександру, Калаянову Єлизавету,Дмитренка Артема
Зайцева Володимира, Єжевську Валентину, Острівного Вадиму
із зайнятим I місцем в районному та II місцем в зональному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя"
Заходи | Переглядів: 512 | Дата: 17.03.2012

В І Т А Є М О!
Крутикова Володимира
учня 8 А класу з перемогою
 в обласному конкурсі малюнків
"КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"
Заходи | Переглядів: 414 | Дата: 17.03.2012

ВІТАЄМО!
Пінчука Андрія за зайняте друге місце у районному конкурсі "Моя сім'я за безпеку руху."
Заходи | Переглядів: 307 | Дата: 14.03.2012


Звіт про використання благодійних внесків батьків
за І семестр 2011/2012 н.р.

Поступило коштів: 24280,00 грн.
Використано: 23474,73 грн
Придбано:
Канцтовари 880,00 грн.
Класні дошки 11025,00 грн.
Ремонт оргтехніки 500,00 грн.
Стільниці, стільці 4275,00 грн.
Новорічні подарунки, призи 1775,00 грн.
Підписка періодичної преси на 2012 рік-3080,73 грн.
Матеріали для оформлення ІІ поверху школи 532,00 грн.
Шпаклівка, пластик 1407,00 грн.
Залишилось: 805,27 грн.

Заходи | Переглядів: 286 | Дата: 12.03.2012

ВІТАЄМО!
Переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
КАСЬЯНЕНКО ІРИНУ - третє місце в олімпіаді з української мови та літератури.
ГУЗЬ СТАНІСЛАВА - друге місце в олімпіаді з трудового навчання.

Переможців обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та керівників:
ПЕТРОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА - друге місце (секція географія, науковий керівник - ЄРЕМЕНКО І.В.)
СТОЄВУ МАРГАРИТУ - третє місце (секція зарубіжна література, науковий керівник - ТОПОЛ В.І.)
КАЩИШИН ІВАННУ - третє місце (секція мистецтвознавство, науковий керівник - ЯКОВЕНКО М.В.)
МАКЕДОНСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА - третє місце (секція англійська мова, науковий керівник - ДЯЧЕНКО Л.А.)

КОЗЛОВА МАКСИМА - переможця обласного конкурсу "Найкращий  краєзнавець" (третє місце)
ШКОЛА ПИШАЄТЬСЯ ВАМИ!
Заходи | Переглядів: 387 | Дата: 08.02.2012

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!
У зв'язку з погодними умовами призупиняється навчальний процес в 1-11 класах до 10.02.2012 року включно!
Заходи | Переглядів: 449 | Дата: 07.02.2012

          Інформація щодо серії навчально-методичних матеріалів "Індивідуальні комплекти для підготовки до ЗНО-2012" з усіх дисциплін, які входять до переліку предметів ЗНО-2012 розміщена за посиланням http://mon.gov.ua/index.php/ua/7971-do-uvagi-abiturientiv-ta-jikhnikh-batkiv-uchiteliv-zagalnoosvitnikh-navchalnikh-zakladiv
Заходи | Переглядів: 333 | Дата: 01.02.2011


1-20 21-40 ... 81-100 101-120 121-132