Заходи [123]

Заходи | Переглядів: 73 | Дата: 16.01.2020

14 грудня 2019 року у Запоріжжі відбувся обласний етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Призером конкурсу став учень 5-В класу Шульга Станіслав, який посів ІІІ місце та буде брати участь у фінальному етапі конкурсу. Щиро вітаємо Станіслава та Тетяну Вікторівну Дмитрієву, яка підготувала учня. Бажаємо натхнення, подальших успіхів, звершень і перемог.

Заходи | Переглядів: 15 | Дата: 20.12.2019

Дорогі мої вчителі!

Щиро вітаю Вас із початком нового навчального року!

Ніби вчора в мене був останній урок, остання контрольна, останній дзвоник… Дивне це слово «останній». Наче таке м’яке, ніжне, як польовий дзвіночок, а скільки за ним моїх сліз і смутку за Вами, мої добрі, уважні, розумні, терплячі й вимогливі, мої найкращі подруги, порадниці, захисниці!

У моєму серці назавжди оселились перша моя, найпрекрасніша в світі вчителька Коваленко Ольга Олександрівна, поблажливі й вимогливі, щиросердні Бутенко Ольга Василівна, Рязанцева Наталя Вікторівна.

Вчителі математики: Несчотова Юлія Сергіївна, Ніколенко Марія Георгіївна, Боденко Тетяна Станіславівна – наймудріші, великодушні, шляхетні.

Схиляю голову перед Куценко Людмилою Іванівною за її теплоту і щирість, лагідними й уважними Оленою Володимирівною Ткаченко й Наталією Валентинівною Панченко за сучасність викладання своїх предметів – хімії і фізики. Це Ви усі роки, на кожний урок у сніг, дощ і ожеледицю носили для мене сумки з пробірками, наочністю і приладами. Дякую!

Українська мова полюбилась завдяки її неперевершеним знавцям: чарівній, великодушній, лагідній Осіпчук (Колесник) Олені Олександрівні, відповідальній і щирій Яковенко Маргариті Володимирівні, турботливій, спокійній Дмитрієвій Тетяні Вікторівні.

Дякую Панішевій Тетяні Григорівні за професіоналізм, уміння вибрати у великій кількості інформації головне й невтомно, на кожному уроці, занотовувати в мій зошит.

Люблю географію і біологію завдяки Рязанцевій Людмилі Григорівні, Єременко Інні Володимирівні, Козловій Тетяні Віталіївні – мудрим, добросовісним, великодушним.

Творчі й умілі Панченко Ольга Гаврилівна і Вирвич Наталя Михайлівна вчили мене праці та технологіям.

Завжди було цікаво почути думку про прочитаний твір від людини, яка, здається, прочитала всі книжки на світі – Макаренко Наталії Олексіївни.

Англійська мова – це особлива історія. Тут сучасними методами викладання тішили Анісімова Наталя Олександрівна, Осіпчук (Колеснікова) Олена Олександрівна, Карауланова Ольга Вікторівна – приязні й терплячі.

Особлива подяка ще раз моїм першим учителям, найдорожчим. Це їм я зобов’язана досягненнями в навчанні. Моїм класним керівникам: Шевельовій Наталі Миколаївні, Яковенко Маргариті Володимирівні за підтримку, ласку, прихильність, людяність і небайдужість.

Не залишали мене поза увагою людяні та турботливі директор школи Македонська Світлана Іванівна, ЗДВР Белименко Валентина Анатоліївна, Тихоненкова Альбіна Миколаївна (світла їй пам’ять).

Низький Всім уклін! Зичу Вам щастя і пригортаюсь душею і серцем!

Ваша Іра Баранова.

Заходи | Переглядів: 147 | Дата: 02.09.2019

Вітаємо переможців обласних олімпіад!

 

Александрову Олександру – призера олімпіади з педагогіки та психології (ІІІ місце),

 

 

Гідалевич Анну – призера олімпіади з англійської мови (ІІІ місце),

 

Тімкіна Ярослава – призера олімпіади з технічної праці (ІІІ місце).

 

Бажаємо нових досягнень і успіхів!

 

Заходи | Переглядів: 298 | Дата: 01.04.2019

Продовжуємо додавати перемоги

до іміджу рідної школи.

Команда у складі: Панченко Анастасії, Прокопович Софії, Голоп'ятої Віолетти, Шаркевича Максима, Зоріна Дмитра, Лінкіна Дениса (6Б), Заставського Дмитра (6А), Звягіна Володимира (4В) посіла ІІІ місце в естафетах для юних туристів.

Перемога далася непросто (захворіли учасники), але завдяки небайдужості та патріотизму учнів Лінкіна Дениса та Звягіна Володимира команда змогла виступити в змаганнях. 

Ми пишаємося вами, ви - молодці! 

Приємно бачити у складі журі учнів школи: Антоненка Романа та Долю Анастасію. Завдяки їм та керівнику команди Олександру Олександровичу Гадючко команда мала можливість підготуватися.

Дякуємо, ви - приклад для юних туристів!

 

Заходи | Переглядів: 290 | Дата: 28.03.2019

До конкурсу "Шкільна модель по-українськи" дівчата 7-9 класів створили неймовірно оригінальні костюми, якими дуже вразили глядачів. Але конкурс пройшов, емоції вщухли, а ми пішли далі.... створивши Театр мод "Креатив".

Якщо ви - особлива дівчина, маєте почуття стилю та можете створити власну модель вбрання з нетрадиційних матеріалів, ваше місце серед нас! 

Заходи | Переглядів: 266 | Дата: 28.03.2019

В лютому місяці соціально-психологічною службою школи були проведені заходи з учнями 4-6 класів з профілактики булінгу в шкільному середовищі, на яких учні дізналися про види булінгу, як захистити себе, як діяти у складній ситуації, до кого звернутися за допомогою.

На розвиток комунікативних навичок з учнями 8 класів були проведені тренінги  «Незаселений острів», які  дозволили учням  згуртуватися в колективі  та вирішити проблеми у спілкуванні.

 

 

Заходи | Переглядів: 237 | Дата: 05.03.2019

ВІТАЄМО!

Команда школи у складі:

(зліва направо) Антоненка Романа (7А), Дарія Дмитра (7В), Долі Анастасії (7А), Паршакової Поліни (7В), Ногайцевої Олександри (7В),

Хірсіна Максима (7В)  

взяла участь у змаганнях з в'язання туристських вузлів серед освітніх закладів об'єднаної територіальної громади.

Антоненко Роман та Доля Анастасія посіли ІІ місце у командному заліку, а Настя ще показала найкращий результат в особистій першості

(І місце).

Але перемогли всі члени команди, бо

Дізнаючи, розвиваємось! Діючи, перемагаємо!

Дякуємо за те, що примножуєте славу рідної школи!

Заходи | Переглядів: 208 | Дата: 20.02.2019

Перша школа вітає своїх переможців

Прославила рідну школу на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН талановита молодь: Гідалевич Анна – ІІ місце, секція «Російська мова» (кер. Макаренко Н.О.), Василенко Ярослава – ІІ місце, секція «Психологія» (кер. Шадуріна С.О.), Кінчевська Поліна – ІІІ місце, секція «Агрономія» (кер. Ткаченко О.В.)

17 лютого 2019 року гостинно відкрив свої двері для юних науковців Запорізький національний університет. Жага до перемоги, старанна підготовка, впевненість у собі та лідерські якості допомогли юним дослідникам здобути перемогу серед великої кількості учасників.

Вітаємо переможців, пишаємося ними,

 бажаємо подальших звершень та успіхів!

Заходи | Переглядів: 181 | Дата: 18.02.2019