Заходи [118]

Вітаємо переможців обласних олімпіад!

 

Александрову Олександру – призера олімпіади з педагогіки та психології (ІІІ місце),

 

 

Гідалевич Анну – призера олімпіади з англійської мови (ІІІ місце),

 

Тімкіна Ярослава – призера олімпіади з технічної праці (ІІІ місце).

 

Бажаємо нових досягнень і успіхів!

 

Заходи | Переглядів: 128 | Дата: 01.04.2019

Продовжуємо додавати перемоги

до іміджу рідної школи.

Команда у складі: Панченко Анастасії, Прокопович Софії, Голоп'ятої Віолетти, Шаркевича Максима, Зоріна Дмитра, Лінкіна Дениса (6Б), Заставського Дмитра (6А), Звягіна Володимира (4В) посіла ІІІ місце в естафетах для юних туристів.

Перемога далася непросто (захворіли учасники), але завдяки небайдужості та патріотизму учнів Лінкіна Дениса та Звягіна Володимира команда змогла виступити в змаганнях. 

Ми пишаємося вами, ви - молодці! 

Приємно бачити у складі журі учнів школи: Антоненка Романа та Долю Анастасію. Завдяки їм та керівнику команди Олександру Олександровичу Гадючко команда мала можливість підготуватися.

Дякуємо, ви - приклад для юних туристів!

 

Заходи | Переглядів: 129 | Дата: 28.03.2019

До конкурсу "Шкільна модель по-українськи" дівчата 7-9 класів створили неймовірно оригінальні костюми, якими дуже вразили глядачів. Але конкурс пройшов, емоції вщухли, а ми пішли далі.... створивши Театр мод "Креатив".

Якщо ви - особлива дівчина, маєте почуття стилю та можете створити власну модель вбрання з нетрадиційних матеріалів, ваше місце серед нас! 

Заходи | Переглядів: 122 | Дата: 28.03.2019

В лютому місяці соціально-психологічною службою школи були проведені заходи з учнями 4-6 класів з профілактики булінгу в шкільному середовищі, на яких учні дізналися про види булінгу, як захистити себе, як діяти у складній ситуації, до кого звернутися за допомогою.

На розвиток комунікативних навичок з учнями 8 класів були проведені тренінги  «Незаселений острів», які  дозволили учням  згуртуватися в колективі  та вирішити проблеми у спілкуванні.

 

 

Заходи | Переглядів: 124 | Дата: 05.03.2019

ВІТАЄМО!

Команда школи у складі:

(зліва направо) Антоненка Романа (7А), Дарія Дмитра (7В), Долі Анастасії (7А), Паршакової Поліни (7В), Ногайцевої Олександри (7В),

Хірсіна Максима (7В)  

взяла участь у змаганнях з в'язання туристських вузлів серед освітніх закладів об'єднаної територіальної громади.

Антоненко Роман та Доля Анастасія посіли ІІ місце у командному заліку, а Настя ще показала найкращий результат в особистій першості

(І місце).

Але перемогли всі члени команди, бо

Дізнаючи, розвиваємось! Діючи, перемагаємо!

Дякуємо за те, що примножуєте славу рідної школи!

Заходи | Переглядів: 131 | Дата: 20.02.2019

Перша школа вітає своїх переможців

Прославила рідну школу на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН талановита молодь: Гідалевич Анна – ІІ місце, секція «Російська мова» (кер. Макаренко Н.О.), Василенко Ярослава – ІІ місце, секція «Психологія» (кер. Шадуріна С.О.), Кінчевська Поліна – ІІІ місце, секція «Агрономія» (кер. Ткаченко О.В.)

17 лютого 2019 року гостинно відкрив свої двері для юних науковців Запорізький національний університет. Жага до перемоги, старанна підготовка, впевненість у собі та лідерські якості допомогли юним дослідникам здобути перемогу серед великої кількості учасників.

Вітаємо переможців, пишаємося ними,

 бажаємо подальших звершень та успіхів!

Заходи | Переглядів: 124 | Дата: 18.02.2019

У теплій дружній атмосфері пройшов чарівний вечір зустрічі випускників школи зі своїм дитинством. Когось приємно здивували учні, які підготували яскраву концертну програму, когось - помітні зміни на краще в матеріально-технічному забезпеченні школи, когось - довгоочікувана зустріч з однокласниками. Щиро привітала гостей свята директор школи Світлана Іванівна Македонська. Порадувала своїм чарівним співом глядачів випускниця школи Тетяна Куцевляк, учениці 8-х класів Милана Саламатіна та Галина Іюльська - ліричними піснями, інструментальне виконання на електрогітарі Василя Литвиненка наповнило серця випускників ностальгією, а дитяче виконання Настюши Микуляк заставило милуватися малечею. Здивували своїми нарядами з нетрадиційних матеріалів дівчата з Театру мод "Індивідуальний стиль"(Вікторія Зубаль, Милана Саламатіна, Варвара Степанова, Аліна Соловйова, Поліна Паршакова, Аліна Асламова), а квартет 6Б (Вероніка Марченко, Віолетта Голопята, Анастасія Панченко, Поліна Столяр) заставив весело підспівувати у залі. Найчисельнішими ювілейними випусками були: випуски 2009-го (10 років), 2004-го (15 років) та 1979-го (40 років). Приємно спостерігати, як зрілі поважні люди в стінах рідної школи перетворилися на гомінливих непосидучих Вовчиків та Любочок, Сашків та Тетянок, з головою поринули у безтурботні часи свого шкільного життя. 

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ДОРІЖКИ ДО РІДНОЇ ШКОЛИ!

ТУТ НА ВАС ЗАВЖДИ ЧЕКАЮТЬ!!!

  

 

Заходи | Переглядів: 145 | Дата: 04.02.2019

соціологічне опитування педагогічних працівників Запорізької області

Шановні колеги-освітяни Запорізької області! В квітні 2019 року Запорізький ОІППО відзначатиме своє 80-річчя. Цим опитуванням ми хотіли б дізнатись Вашу думку щодо ролі та значення нашого Інституту у Вашій професійній діяльності.

Пройти опитування

Заходи | Переглядів: 163 | Дата: 29.01.2019

Анкета для здобувачів освіти "Освітні орієнтації молоді"

Просимо Вас взяти участь у соціологічному дослідженні, спрямованому на вивчення освітніх орієнтацій учнівської молоді. Будь ласка, уважно прочитайте кожне запитання анкети і оберіть лише один варіант відповіді, який найбільше співпадає з вашою точкою зору.
Анкета анонімна. Вказувати своє ім’я не потрібно. Узагальнені результати будуть використані в практичних цілях.
Дякуємо за співпрацю!

Пройти опитування

Заходи | Переглядів: 157 | Дата: 29.01.2019

Анкета для батьків здобувачів освіти "Освітні орієнтації молоді"

Просимо Вас взяти участь у соціологічному дослідженні, спрямованому на вивчення освітніх орієнтацій учнівської молоді. Будь ласка, уважно прочитайте кожне запитання анкети і оберіть лише один варіант відповіді, який найбільше співпадає з вашою точкою зору.
Анкета анонімна. Вказувати своє ім’я не потрібно. Узагальнені результати будуть використані в практичних цілях.
Дякуємо за співпрацю!

Пройти опитування

Заходи | Переглядів: 97 | Дата: 29.01.2019